Meist

OÜ 3K&T Raamatupidamine on nelja ettevõtliku naisterahva poolt asutatud raamatupidamisbüroo. Kõigil neljal on pikaajaline kogemus raamatupidamisteenuse osutamisel ja vastav eriharidus.
Meie büroo eesmärgiks on pakkuda kliendile raamatupidamisteenust, mis vastaks just tema nõudmistele. Vastavalt kehtivale seadusandlusele on äriettevõtetel raamatupidamisarvestuse ja aruandluse kohustus.
Loomulikult vajavad ka ettevõtte juhid ja omanikud ise informatsiooni selle kohta, kui edukas on olnud tegevus ning milline on firma hetke finantsolukord. Kui ootate oma raamatupidamiselt rohkem kui vaid vältimatut, saab meie raamatupidamisbüroo teid abistada.

Osutame raamatupidamisteenust nii oma kontoris Mustamäel, aadressil Laki 16, kui vastavalt vajadusele ja kokkuleppele kliendi juures kohapeal.

Meil on:

0 +
Rahulolevat klienti
0 +
Esitatud aastaaruannet

Teenuse hinnastamine

Meie hinnakiri on üles ehitatud põhimõttel põhimaks pluss lisatööde ja -teenuste tasud.
Põhimaksus sisalduvad elementaarsed teenused nagu müügi- ja ostureskontrote pidamine, raamatupidamise ja maksualaste põhiaruannete koostamine, konsultatsioonid dokumendivormistuse jms. alal ning esimesed 100 raamatupidamiskannet, mis kuu jooksul päevaraamatusse sisestatakse. Põhimaks meie büroos on alates 100 EUR / kuu (+ 20 % käibemaks). Alati tasub küsida personaalset hinnapakkumist, alustavatele või väikese dokumentatsioonimahuga firmadele hinnasoodustused.
Saatke oma ettevõtte andmed e-maili teel, lisades juurde ettevõtte lühikirjelduse ja mõningad näitajad nagu müügi- ja ostuarvete arv kalendrikuus, muu dokumentatsiooni maht, töötajate arv, põhivara hulk jms. Kui teil on raamatupidamisteenuse osas erisoove, palun kirjutage ka nendest.